` system antyplagiatowy

Co grozi za plagiat na uczelni?

Gość - 2017-05-29 09:02:27

Kup program anyplagiatowy za 49 zł i nie martw się o plagiat!

Gość 2018-09-13 22:10:17 Witnica

Jednym z najsurowiej ściganych przez władze wszystkich uczelni wyższych przewinieniem jest bezprawne zawłaszczenie cudzej własności intelektualnej, czyli plagiat. Konsekwencje związane z tym występkiem są regulowane przez regulaminy studiów, które są dostępne na każdym uniwersytecie. Oczywistym postępowaniem jest cofnięcie zaliczenia przedmiotu oraz formalna nagana z wpisaniem do akt. Ponadto, wiele szkół wyższych w przypadku złapania studenta na kopiowaniu cudzych treści, usuwa go ze swoich list.


Gość 2018-06-15 00:13:44 Olesno
Plagiat to ciężka sprawa, a może i nie? Zastanawiało was to może odrobinę? Nie każdy wykładowca przymyka na niego oko. Zaraz wyjaśnię co grozi za jego wykrycie. W najlepszym wypadku możecie zobaczyć machnięcie ręką profesora, a w najgorszym - wyrzucenie z uczelni.
Wymieniając cały wachlarz możliwości uczelni ( kar dyscyplinarnych ):
- upomnienie
- nagana 
- nagana z ostrzeżeniem            
- zawieszenie w prawach studenta na okres 1 roku
- wydalenie z uczelni
Jeśli natomiast student czuje się pokrzywdzony, istnieje możliwość wniesienia wniosku o wznowienie postępowania dyscyplinarnego.
 

Gość 2017-05-29 23:10:00 Myszków
Student, który dopuści się plagiatu na uczelni może z tego tytułu ponieść bardzo poważne konsekwencje. Przede wszystkim mowa tutaj chociażby o wyrzuceniu z uczelni, a więc student będzie wtedy wykreślony z listy studentów. Często z plagiatu korzysta się przy pisaniu prac magisterskich, jeśli zostanie on wykryty, to studentowi może zostać nawet odebrany tytuł magistra. Uczelnia ma też obowiązek złożyć zawiadomienie na policję o popełnieniu przestępstwa, za co grozi kara więzienia nawet do 3 lat. Jak widać wyraźnie plagiat niesie za sobą negatywne konsekwencje, dlatego też warto się przed nim wzbraniać.Tematy antyplagiatowe które mogą Cię zaciekawić:
Co grozi za plagiat?
Czym jest plagiat w sztuce?
Jak pisać pracę licencjacką aby nie popełnić plagiatu?
Czy tłumaczenie to plagiat?
Czy autoplagiat jest plagiatem?
Co wykrywa program plagiat?