` system antyplagiatowy

Co grozi za plagiat pracy licencjackiej?

Gość - 2017-07-02 06:36:59

Kup program anyplagiatowy za 49 zł i nie martw się o plagiat!

Gość 2018-10-05 11:16:29 Kalwaria Zebrzydowska

Student zobowiązany jest do samodzielnego napisania pracy licencjackiej. Co zatem się dzieje, gdy uczelnia wykryje plagiat? Po pierwsze nieuczciwy student podlega odpowiedzialności karnej. Musimy liczyć się z kara grzywny, ograniczenia wolności, a w najgorszym przypadku karą pozbawiania wolności do lat trzech. Każda sprawa jest rozpatrywana indywidualnie i nie jest powiedziane, że z automaty trafimy za kratki. Student popełniający plagiat musi się też liczyć z sankcjami ze strony uczelni. Może zostać usunięty z listy studentów, a także stracić tytuł zawodowy licencjata.


Gość 2018-06-13 23:45:13 Łańcut
Oszustwo nie popłaca. Im większe oszustwo tym również dotkliwsza kara. Popełnienie plagiatu podczas pisania pracy magisterskiej, grozi poważnymi konsekwencjami. W pierwszej kolejności należy powiedzieć, że możemy zostać z miejsca pozbawieni naszego tytułu zawodowego lub naukowego. Za popełnienie plagiatu może również grozić kara więzienia do lat trzech. To jak duża kara (grzywna czy więzienie) zależy od stopnia plagiatu oraz od tego, jakie duże szkody dla autora plagiat wyrządził. Zazwyczaj dochodzi się do tego w sądzie. 

Gość 2017-07-02 12:02:52 Bolesławiec
Jeśli chodzi o pracę licencjacką, warto pamiętać, że zawsze jest możliwe ukaranie za plagiat. Nieważne, czy minie rok, czy 20 lat. Najbardziej możliwa konsekwencja to odebranie tytułu zawodowego licencjata lub dalszych, jeśli się je robiło (magister, doktor, habilitacja). Plagiat to naruszenie praw autorskich i może skutkować później grzywną, ograniczeniem wolności albo nawet trzema latami więzienia. Oprócz tego autor pracy, z której użyto fragmentów, może żadać odszkodowania albo zapłaty na Fundusz Promocji Twórczości.Tematy antyplagiatowe które mogą Cię zaciekawić:
Co to jest plagiat w pracy magisterskiej?
Co to jest plagiat pracy magisterskiej?
Co to jest plagiat i jak go unikać w pracach naukowych?
Jak pisać pracę licencjacką, by nie stworzyć plagiatu ?
Jak pisać pracę magisterską żeby nie było plagiatu?
Ile procent to już plagiat?