` system antyplagiatowy

Co jeszcze można skopiować?

Gość - 2018-08-14 05:43:39

Kup program anyplagiatowy za 49 zł i nie martw się o plagiat!

Gość 2018-08-14 07:51:49 Kowary
Chińczycy są mistrzami "kopiowania" różnego rodzaju produktów. Ostatnio mocno zainteresowały mnie chińskie odpowiedniki samochodów popularnych i luksusowych europejskich marek. Prezentowane na targach samochodowych w Chinach auta rodzimych marek łudząco przypominają już istniejące modele z innym godłem na masce. Można znaleźć dalekowschodni odpowiednik aut marki Porsche, Audi ale również firm japońskich jak Mazda czy Toyota nawet tak luksusowa marka jak Rolls-Royce doczekała się godnej kopi. 
Jednak "inspirowanie się" przez chińskie marki autami konkurencji jest jedynie szczytem olbrzymiej góry lodowej. W państwie środka można kupić kopię praktycznie każdej rzeczy wyprodukowanej przez popularne firmy, zaczynając od zegarków po przez telefony, odzież a nawet artykuły spożywcze. 
W takim razie czy zostało coś jeszcze do skopiowania ? Wystarczy wpisać w wyszukiwarce "chińskie podróbki" by przekonać się, że ograniczeniem jest jedynie kwestia opłacalności kopiowania przedmiotu. Już teraz kupując np. buty przez internet nie możemy być do końca pewni czy dostaniemy oryginał czy też dzieło chińskich specjalistów.Tematy antyplagiatowe które mogą Cię zaciekawić:
Czy odżywki białkowe wpływają na masę mięśniową?
Czy zdarzają się oszustwa w dziennikarstwie?
Jaki jest wpływ badań naukowych na rozwój medycyny?
Czy wyniki maturalne zawsze są odzwierciedleniem wiedzy?
Zawód nauczyciela - dlaczego mam dość?
Co mówi o Tobie praca magisterska?