` system antyplagiatowy

Co to jest program antyplagiatowy?

Gość - 2017-06-25 18:06:12

Kup program anyplagiatowy za 49 zł i nie martw się o plagiat!

Gość 2018-08-21 10:00:43 Sopot

Zadaniem programu antyplagiatowego jest sprawdzenie danego tekstu pod względem plagiatu. Oznacza to, że program przeszukuje internet (bazy referencyjne, bazy internetowe itp.) w celu znalezienia tekstu identycznego lub pokrywającego się w danym stopniu ze sprawdzanym tekstem. 


Co należy rozumieć przez słowo plagiat?


Plagiat to nic innego jak przypisanie sobie praw autorskich do części lub całości danego utworu, np. grafiki, obrazka, pracy magisterskiej, licencjackiej, wiersza, piosenki czy filmu.


Gość 2018-06-14 23:40:46 Sokółka
Jak sama nazwa wskazuje program antyplagiatowy to komputerowy program do sprawdzania czy dany tekst jest samodzielnym dziełem autora, czy też zawiera w sobie bezprawne zapożyczenie cudzej treści - czyli plagiat. Większość uczelni przed zatwierdzeniem pracy dyplomowej i dopuszczeniem studenta do jej obrony stosuje program antyplagiatowy. Jest to dobra metoda, ale czasem zawodna. Program bowiem działa automatycznie i czasem wyłapuje błędy (według tego, co ma zapisane), które nimi nie są. Na przykład pokazuje kilka słów (5 - 6), które ułożone jedno za drugim są typowym dla języka polskiego wyrażeniem, a wcale nie muszą oznaczać, że zostały ściągnięte dosłownie z cudzej pracy.

Gość 2017-06-25 20:08:48 Kartuzy
Na polskim rynku dostępnych jest wiele programów antyplagiatowych. Co to takiego? Program pomocny w wykrywaniu plagiatów. Dzięki niemu plagiat można wykryć w mig, czyli bardzo szybko. Program znajduje cytowane cudze myśli, podkreśla je i wskazuje jako plagiat. Nawet dane statystyczne podane bez określenia źródła cytatu są plagiatem. Studenci często korzystają z programu pisząc prace licencjackie oraz magisterskie, ponieważ sami chcą siebie skontrolować. Każda uczelnia sprawdza obecnie prace pod kątem ich zapożyczenia, czyli plagiatowania. Obecnie plagiat jest prawdziwą plagą, z którą należy walczyć. Tematy antyplagiatowe które mogą Cię zaciekawić:
Co to znaczy plagiat?
Na czym polega sprawdzanie antyplagiatem?
Jaka jest odpowiedzialność karna za plagiat?
Jak sprawdzić czy moja praca nie jest plagiatem?
Jak sprawdzić czy moja praca licencjacka nie jest plagiatem?
Jak sprawdzić czy moja praca jest plagiatem?