` system antyplagiatowy

Co wykrywa program antyplagiatowy?

Gość - 2017-06-06 22:28:53

Kup program anyplagiatowy za 49 zł i nie martw się o plagiat!

Gość 2018-10-03 16:26:17 Borne Sulinowo

W dobie dzisiejszych czasów większość osób ma dostęp do internetu. Obecne prawo zabrania kopiowania treści bez zgody osoby, która ją zamieściła.


Na szczęście unikalność treści można bardzo prosto sprawdzić - do tego celu zostały stworzone programy antyplagiatowe. Działają one na celu porównywania treści tekstu sprawdzanego, do treści dostępnej w internecie. Program antyplagietowy bierze pod uwagę zestaw 4-5 słów znajdujących się koło siebie i szuka porównania. Ma za zadanie wykryć wszystkie próby skopiowania treści z innych źródeł oraz pokazuje procent podobieństwa treści.

Z programów antyplagiatowych, na szeroką skalę korzystają uczelnie i inne instytucje. Wynik podobieństwa podawany jest w skali 1-100 %.


Gość 2018-06-24 11:59:19 Świebodzice
Oddając pracę do sprawdzenia przez system antyplagiatowy, można się spodziewać tego, że zostanie ona sprawdzona pod różnymi kątami. Taki program wykrywa – poprzez porównanie z innymi tekstami – między innymi zbitki takich samych słów, jednak nie tylko, ponieważ takie systemy potrafią wykryć także manipulacje nieuczciwych autorów polegające na zmianie niektórych znaków, wstawiania synonimów lub modyfikację szyku zdania. Jest to możliwe dzięki funkcji rozumienia przez program sensu analizowanych zdań. Warto tutaj jednak zaznaczyć, że cytowanie z podaniem źródła nie zostanie uznane za plagiat.

Gość 2017-06-06 22:29:33 Końskie
Każda praca licencjacka, czy magisterska musi przejść przez program antyplagiatowy. Sprawdza on i wykrywa treści, które są podobne, albo identyczne z innymi dostępnymi w książkach, czy źródłach internetowych. Tak więc wykrywa, czy treści nie były kopiowane albo przepisywane niemal identycznie. Zgodność określa się procentowo i jest dozwolony próg, którego nie wolno w tym przypadku przekroczyć. Podaje on dokładnie źródła i materiały, z których były kopiowane określone treści. Są one udostępnione w wydruku.Tematy antyplagiatowe które mogą Cię zaciekawić:
Czy plagiat jest karalny?
Co grozi za plagiat pracy magisterskiej?
Jaka jest odpowiedzialność wydawcy za plagiat?
Jaka jest odpowiedzialność studenta za plagiat?
Czy tester oprogramowania może popełnić plagiat?
Jaka jest kara dla studenta za plagiat?