` system antyplagiatowy

Co wykrywa system antyplagiatowy?

Gość - 2017-06-13 22:47:55

Kup program anyplagiatowy za 49 zł i nie martw się o plagiat!

Gość 2018-09-17 13:59:25 Głuszyca

     Każda praca dyplomowa pisana po ukończeniu studiów konkretnego stopnia wymaga sprawdzenia przez system antyplagiatowy. Ma to pomóc w sprawdzeniu czy powstała praca i zawarte w niej treści są własnością jej autora.

     System wykrywa w jakim procencie badana praca składa się z fragmentów identycznych z wykrytymi w innych tekstach oraz jaki jest stosunek liczby zapożyczonych wyrazów do całkowitej liczby wyrazów w całym dokumencie. Na tej podstawie powstaje lista 10-ciu najdłuższych fragmentów uznanych za zapożyczenia, jak również lista fragmentów zidentyfikowanych jako tożsame z badanym dokumentem, występujących w bazie danej uczelni, bazach innych uczelni, Internecie oraz Bazie Aktów Prawnych.


Gość 2018-06-22 20:46:35 Szamotuły
Efektywny i wydajny system antyplagiatowy wykrywa skopiowane cudze myśli i dzieła. Jeśli ktoś pisze pracę i cytuje cudze dzieła, lecz nie podaje źródła cytatu, to popełnia plagiat, czyli kradnie, a taka kradzież na pewno nie jest niczym szczególnie pożądanym. Kradzież własności intelektualnej to wielkie przewinienie. Nie wolno go popełniać. System antyplagiatowy wykrywa cytowanie cudzych prac i książek bez podawania przepisów, pokazuje, które dzieła muzyczne nie są oryginalne, pozwala znaleźć zapożyczone przypisy z innych dzieł. Wykrywa wszystko to, co jest nieautentyczne.

Gość 2017-06-13 23:04:29 Kudowa-Zdrój
Jeśli dana praca dyplomowa jest oddawana do oceny, podlega obowiązkowemu sprawdzeniu przez system antyplagiatowy. Ocenia on jej podobieństwo z już istniejącymi pracami oraz publikacjami. Pomija on te fragmenty, które oznaczono cudzysłowem, jako cytat. Ich ocena należy już do promotora. Natomiast antyplagiat, w zależności od rodzaju programu, może „wyłapać” nawet trzy-cztery słowa, które w pracy brzmią podobnie, jak w innej publikacji. Jednak nie należy się obawiać, jeśli pisało się pracę samodzielnie. Promotor może ręcznie zatwierdzić fragmenty, które nie są plagiatem.Tematy antyplagiatowe które mogą Cię zaciekawić:
Czy można zrobić plagiat swojej pracy?
Czy antyplagiat sprawdza wykresy?
Czy plagiat sprawdza przypisy?
Czy plagiat wykrywa synonimy?
Czy antyplagiat wykrywa cytaty?
Czy program plagiat jest skuteczny?