` system antyplagiatowy

Czy antyplagiat czyta pdf?

Gość - 2017-06-13 22:49:21

Kup program anyplagiatowy za 49 zł i nie martw się o plagiat!

Gość 2018-06-22 13:37:44 Opole Lubelskie
Pisząc pracę naukową, czasami w obawie przed tym, że praca zostanie uznana za plagiat, niektórzy zapisują ją w formie pdf. Warto jednak wiedzieć, że dzięki skomplikowanym algorytmom jakie zostały stworzone na rzecz działania systemu antyplagiatowego, antyplagiat czyta również wersje pdf. W związku z tym, zapisywanie pracy w formie pdf nie wpływa ostatecznie na wynik jaki pokaże system plagiatowy. Antyplagiat oprócz pdf, czyta również wykresy i tabele. Na wynik plagiatu pracy nie ma ostatecznie znaczenia forma pliku w jakiej została ona zapisana.

Gość 2018-01-24 22:23:09 Pionki
Nowoczesne systemy antyplagiatowe potrafią również szukać treści podobne do tych które znajdują się w formacie pdf. Program również może wyszukać treści w ebook`ach. Wszystko, co jest dostępne w Internecie pod różną postacią czy to doc., czy pdf jest rozpoznawalne przez większość systemów antyplagiatowych. Dlatego też myśląc, że system nie wykryje zapożyczonych treści z plików w formacie pdf. jest błędem i prowadzi do szybkiego wykrycia oszustwa, a w związku z tym poniesienia odpowiednich konsekwencji.

Gość 2017-06-14 14:30:19 Sosnowiec
Wiele osób pisząc prace lub inne teksty posiłkuje się istniejącymi już tekstami, co jest oczywiste. Niestety, część z nich idzie na tzw. łatwiznę i po prostu kopiuje fragmenty czyichś tekstów bez podania źródła. To już jest plagiat, czyli zwykła kradzież. Niektórzy przerzucają teksty do pdf, ponieważ mają nadzieję, że system antyplagiatowy tego nie wykryje. Nic bardziej mylnego. Nowoczesne antyplagiaty bez problemu odczytują i sprawdzają dokumenty także w pdf, tak więc próba ukrycia oszustwa zostanie szybko odkryta.Tematy antyplagiatowe które mogą Cię zaciekawić:
Co wykrywa system antyplagiatowy?
Czy można zrobić plagiat swojej pracy?
Czy antyplagiat sprawdza wykresy?
Czy plagiat sprawdza przypisy?
Czy plagiat wykrywa synonimy?
Czy antyplagiat wykrywa cytaty?