` system antyplagiatowy

Czy antyplagiat sprawdza PDF?

Gość - 2017-06-08 09:08:44

Kup program anyplagiatowy za 49 zł i nie martw się o plagiat!

Gość 2018-06-22 13:34:09 Poniatowa
Zapisanie pracy naukowej w formie PDF, nie uchroni jej przed systemem plagiatowym. Systemy antyplagiatowe posiadają bardzo dużo algorytmów, są ciągle uaktualniane i na chwilę obecną można powiedzieć, że doskonale sobie radzą również z wersjami plików PDF. Działając w ochronie praw autorskich, systemy antyplagiatowe wychodzą na przeciwko różnym programom, nie ma więc znaczenia, czy praca dyplomowa jest w wersji doc., czy pdf. Oddając pracę do sprawdzenia miejmy więc na uwadze, że atnyplagiat sprawdza i czyta również pliki PDF. 

Gość 2018-01-18 23:06:34 Przeworsk
Sprawdzanie prac i dokumentów specjalnym systemem antyplagiatowym to bardzo powszechne zjawisko. Jest to szczególnie popularne na studiach, kiedy dzięki takim systemom można sprawdzić przeróżne materiały. Co ważniejsze antyplagiat sprawdza również pliki PDF, dokładnie wertując wszystkie tego typu pliki, które dostępne są w sieci internetowej. Jeśli więc to właśnie z takich plików czerpana była wiedza i okazała się być ona plagiatem, to system na pewno wykryje taki proceder, a student za niego surowo odpowie. 

Gość 2017-06-08 09:09:15 Parczew
W internecie można znaleźć informację jakoby dla systemów antyplagiat problemem były pliki PDF. Jest to, niestety dla osób chcących dokonać oszustwa, mit nie mający zbyt wiele wspólnego z rzeczywistością. Współczesne programy do wykrywania bez prawnego kopiowania dzieł są w stanie w łatwy i szybki sposób zaimportować prace zapisane w formacie rozwijanym przez firmę Adobe i dokonać kontroli. Za źródło tej plotki można uznać fakt, że dawniej występowały problemy z kopiowaniem oraz obsługą polskich znaków. Obecnie PDF można sprawdzać tak, jak każdy inny plik tekstowy.Tematy antyplagiatowe które mogą Cię zaciekawić:
Co grozi za plagiat pracy zaliczeniowej?
Co to jest plagiatorstwo?
Co wykrywa program antyplagiatowy?
Czy plagiat jest karalny?
Co grozi za plagiat pracy magisterskiej?
Jaka jest odpowiedzialność wydawcy za plagiat?