` system antyplagiatowy

Czy antyplagiat wykrywa cytaty?

Gość - 2017-06-12 22:50:49

Kup program anyplagiatowy za 49 zł i nie martw się o plagiat!

Gość 2018-06-11 23:36:11 Barcin
System antyplagiatowy sprawdza fragmenty napisanego tekstu i szuka ich powtórzeń w innych, opublikowanych uprzednio pracach. Z tego powodu fragmenty cytowane są rejestrowane przez system. Należy jednak pamiętać, że umieszczenie tekstu w cudzysłów oraz zamieszczenie stosownego przypisu powoduje, że tekst nie jest plagiatem, a powoływaniem się na wypowiedź innego autora. Tekst wychwytywany przez system antyplagiatowy jest sprawdzany przez operatora systemu antyplagiatowego, dzięki czemu cytowane fragmenty nie muszą wpływać na poziom oryginalności pracy.
Jeżeli więc cytaty oznaczamy odpowiednio i wyraźnie, nie stanowią one kradzieży praw autorskich i możemy je stosować w pracach dyplomowych. 

Gość 2017-06-12 22:51:25 Kłodzko
Antyplagiat wykrywa wszystko. Cytaty także. Profesjonalnie podane cytaty powinny być opatrzone przypisami, ale bez przypisów to już kradzież własności intelektualnej. Taka kradzież to sprawa naganna i zasługująca na odpowiedzialność karną. Antyplagiat należy potępić i natychmiast zgłosić go policji. Praca plagiatowana jest pracą, która nigdzie nie powinna być prezentowana oraz cytowana. Należy natychmiast wycofać ją z bibliotek i napiętnować jej autora. Cytaty można podawać, ale zawsze należy nadmienić kto jest autorem danego cytatu. Brak takiej wzmianki oznacza konieczność ukarania autora plagiatu za takie postępowanie.Tematy antyplagiatowe które mogą Cię zaciekawić:
Czy program plagiat jest skuteczny?
Czy antyplagiat sprawdza tabele?
Czy antyplagiat przeszukuje internet?
Co to jest plagiat w sztuce?
Czy plagiat ulega przedawnieniu?
Co to jest plagiat muzyczny?