` system antyplagiatowy

Czy krakowska Akademia ma antyplagiat?

Gość - 2017-07-02 10:03:35

Kup program anyplagiatowy za 35 zł i nie martw się o plagiat!

Gość 2018-06-13 23:51:30 Sulechów
Krakowska Akademia im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego spełnia współczesne standardy dotyczące opiniowania nowo powstających prac dyplomowych, a co za tym idzie - posiada własny system antyplagiatowy.
Każdy tekst, który powstaje wewnątrz Akademii, musi zostać sprawdzony pod kątem możliwości popełnienia plagiatu. Procedura taka jest gwarantem na powstawanie prac wartościowych, wnoszących nową jakość w poruszaną tematykę. Dodatkowo, co jest być może najważniejsze, pozwala ona także na zachowanie prawa do własności intelektualnej innym twórcom, poruszającym uprzednio daną problematykę, na których powołujemy się tworząc nowe prace.

Gość 2018-01-28 22:40:51 Sochaczew
Krakowska Akademia posiada własny system antyplagiatowy, który jest udostępniany studentom na ich prośbę. Dzięki temu przy tworzeniu różnego rodzaju prac naukowych student może sprawdzić, czy jego praca nie zawiera plagiatu, za co grozić będą mu poważne konsekwencje. Warto jednak pamiętać o tym, że profesorowie zatrudnieni w Krakowskiej Akademii dysponują systemem antyplagiatowym, dzięki czemu bez problemów wykryją próbę oszustwa ze strony studentów przy pisaniu prac licencjackich i magisterskich. 

Gość 2017-07-02 12:02:52 Słupsk
Polskie uczelnie coraz częściej dbają o to, aby studenci swoje prace pisali samodzielnie i nie odbywało się to na zasadzie "kopiuj - wklej". Dlatego praktycznie każda uczelnia dysponuje programem antyplagiatowym. Także Krakowska Akademia wszystkie prace dyplomowe bada antyplagiatem. Dzięki takiej polityce uczelni, prace studentów są nie tylko oryginalne, ale mają zwykle wyższy poziom. To powoduje, że absolwenci Akademii są bardziej cenieni na rynku pracy, bowiem pracodawca wie, że potrafią oni wykorzystywać swoją wiedzę.Tematy antyplagiatowe które mogą Cię zaciekawić:
Kiedy jest plagiat pracy magisterskiej?
Jak sprawdzić plagiat?
Co to jest plagiat i jakie mogą być jego skutki prawne?
Ile procent plagiatu może mieć praca magisterska?
Jak pisać pracę licencjacką bez plagiatu?
Jak działa system antyplagiatowy?