` system antyplagiatowy

Czy kul ma program antyplagiatowy?

Gość - 2017-06-13 22:52:48

Kup program anyplagiatowy za 35 zł i nie martw się o plagiat!

Gość 2018-06-22 14:11:09 Koluszki
W obecnych czasach, większość renomowanych uczelni wyższych ma system antyplagiotowy, dzięki któremu wyłapuje przestępstwa w postaci naruszenia praw autorskich. Jedną z tych uczelni jest KUL, czyli Katolicki Uniwersytet Lubelski. KUL walczy z plagiatami już kilka lat. Dzięki takim działaniom, uczelnia walczy o wysoki poziom jakości kształcenia i dobre imię w świecie uczelnianym i naukowym. KUL nie toleruje przejawów nieuczciwości w świecie nauki. W związku z tym, wszystkie prace dyplomowe są sprawdzane w systemie antyplagiatowym, 

Gość 2018-01-24 22:43:47 Kalisz
Oczywiście KUL posiada program antyplagiatowy, wynika to z prostej przyczyny. W 2008 roku po wydaniu książki przez ks. prof. Stanisława Tymosza, gdzie jak się okazało w książce znajdują się fragmenty pięciu innych naukowców. Profesor został zwolniony, a po tym incydencie zaczęto wprowadzać na KUL program antyplagiatowy dla studentów. Program aktualnie jest gotowy do użycia, nawet zachęca się studentów by z tego programu korzystali, w celu sprawdzenia swoich prac. Do tej pory prace pod względem "samodzielności" sprawdzał promotor, jednak z roku na rok coraz bardziej ten system się zmienia, a w samą walkę z plagiatami u studentów włączyło się Ministerstwo Nauki już w 2013 roku tworząc do tego odpowiedni program. Tym samym znacznie bardziej ukróciło się kupowanie prac magisterskich czy licencjackich bo nie wiadomo czy ta sama praca nie trafiła do kogoś innego, a tym samym zostanie ona uznana za plagiat. 

Gość 2017-06-25 19:26:29 Międzychód
KUL podjął decyzję o wprowadzeniu korzystania z programu antyplagiatowego po głośnej sprawie plagiatu pracy na temat ewolucji polskiego prawa kościelnego. Ksiądz, który dopuścił się plagiatu został przez uczelnię zwolniony, podjęto również decyzję o wprowadzeniu w najbliższym możliwym czasie programu antyplagiatowego kontrolującego prace studentów. Do tej pory to promotor sprawdzając pracę miał określić, czy nie nosi ona znamion plagiatu. Z oczywistych względów program dokona dużo dokładniejszego sprawdzenia treści.
 Tematy antyplagiatowe które mogą Cię zaciekawić:
Czy istnieje autoplagiat?
Czy autoplagiat jest karany?
Czy antyplagiat sprawdza wzory?
Czy antyplagiat sprawdza ustawy?
Czy antyplagiat sprawdza bibliografie?
Czy antyplagiat czyta pdf?