` system antyplagiatowy

Czy na uj jest antyplagiat?

Gość - 2017-06-13 22:53:12

Kup program anyplagiatowy za 49 zł i nie martw się o plagiat!

Gość 2018-06-11 23:28:34 Gostyń
Działalność naukowa jest elementem nierozerwalnie związanym z funkcjonowaniem Uniwersytetów i innych uczelni. Wraz z rozwojem nowoczesnych technologii, uczelnie inwestują w programy mające na celu podwyższenie wartości merytorycznej prac naukowych. Jednym z takich programów jest antyplagiat, który służy do sprawdzania poziomu oryginalności danej pracy, to jest stopnia indywidualnego wkładu w jej treść.
Antyplagiat na Uniwersytecie Jagiellońskim.
UJ posiada system antyplagiatowy. Na każdym wydziale Uniwersytetu wdrożone są procedury, które dokładnie określają zasady funkcjonowania systemu antyplagiatowego. Dotyczą one między innymi terminów składania prac do systemu, odbierania wyników oraz przyjętego stopnia zapożyczenia treści z innych prac. Żeby poznać zasady funkcjonowania systemu plagiatowego na danej uczelni, poszukaj odpowiedniej strony na jej witrynie internetowej. 

Gość 2017-06-13 23:08:29 Wałcz
Tak jak każda Wyższa Uczelnia w kraju, również Uniwersytet Jagielloński posiada w swoich zasobach informatycznych specjalny program do sprawdzania autentyczności prac dyplomowych studentów oraz pracowników naukowych. Ten bardzo istotny mechanizm pozwala porównać zaliczeniowe teksty, artykuły, eseje, do innych prac oddawanych w latach wcześniejszych. W konsekwencji, uczelnia bezpośrednio zwalcza problem plagiatu i dublowania się treściowo prac. Do tej pory, dzięki ogólnodostępnemu programowi antyplagiatowemu udało się odrzucić kilkanaście skopiowanych utworów tekstowych. Skala jest niska, ponieważ władze uczelni dbają o jakość i prawdziwość prac dyplomowych tworzonych przez studentów pod okiem pracowników naukowych.Tematy antyplagiatowe które mogą Cię zaciekawić:
Czy na agh jest system antyplagiatowy?
Czy kul ma program antyplagiatowy?
Czy istnieje autoplagiat?
Czy autoplagiat jest karany?
Czy antyplagiat sprawdza wzory?
Czy antyplagiat sprawdza ustawy?