` system antyplagiatowy

Czy pisanie tekstów SEO to powielanie treści?

Gość - 2018-08-24 14:33:28

Kup program anyplagiatowy za 49 zł i nie martw się o plagiat!

Gość 2018-08-24 16:05:46 Aleksandrów Kujawski

Jestem, młodym stażem, podwykonawcą w tej branży i zadaję sobie to pytanie od początku mojej przygody pisania za pieniądze.


Napisałem trochę tych tekstów SEO i zastanawiam się czy przypadkiem nie powielam wcześniej napisanych treści. Ciężko jest napisać coś nieszablonowego, odkrywczego ponieważ pisząc tekst, artykuł, jakiś opis bazuje się na istniejących danych. Dlatego uważam, że to zaczyna ocierać się o plagiat. Śmieszne to jest ale pisząc jakiś tekst to trzeba się na czymś oprzeć, nie znam nikogo, kto z głowy pisze coś wyjątkowego. A w ogóle co to znaczy "wyjątkowy tekst"? Czy zmiana szyku wyrazów w zdaniu jest czymś unikalnym? W moim odczuciu to mało nowe. Może nie nadaję się do tego typu pracy ale uważam, że pisanie czegokolwiek, na potrzeby SEO, to w pewnym sensie powielanie treści już napisanych. 


Osobiście uważam, że wszystko już zostało napisane, zmiana układu tekstu, dodanie kilku słów więcej, które w moim odczuciu, jest zbędne ale klient wymaga to piszę. Uważam, przy okazji, że to jest poniżające, pisząc tekst na tysiąc znaków, dostaję zarobek w kwocie złotówki. No ale jak to się mówi, bez pracy nie ma kołaczy, więc piszę, piszę i jeszcze raz piszę. Podsumowując, plagiatem nie nazwę swojego tekstu ale zdarza się, że teksty raz już napisane przez kogoś a następnie trochę przebudowane przez innego użytkownika piszącego na zlecenie - mogą nosić znamiona plagiatu. Mogą, choć nie muszą.
Tematy antyplagiatowe które mogą Cię zaciekawić:
Jak osiągnąć sukces?
Gdzie jest granica plagiatu, a inspiracji?
Czy warto być oryginalnym w XXI wieku?
Moja twarz to plagiat?
Już to czytałam?
Czy mogę użyć do prezentacji zdjęć znalezionych w sieci?