` system antyplagiatowy

Czy plagiat czyta tabele?

Gość - 2017-07-02 08:58:36

Kup program anyplagiatowy za 49 zł i nie martw się o plagiat!

Gość 2018-06-11 23:35:45 Knurów
System antyplagiatowy, w celu sprawdzenia stopnia oryginalności napisanego tekstu, porównuje poszczególne jego fragmenty do innych, powstałych uprzednio prac. Należy mieć na uwadze, że proces ten dotyczy również zamieszczanych w pracy tabel. Oznacza to, że skopiowanie tabeli z innej pracy bez zastosowania do niej przypisu jest kradzieżą praw autorskich. Jeśli więc tworzymy w pracy tabelę na podstawie innego tekstu, należy zamieścić przypis, który dokładnie wskazuje autora tabeli oraz to, w jakiej pracy ją opublikował.

Gość 2018-01-24 22:26:45 Wyszków
Tabele, czy wykresy są mile widziane we wszelkiego rodzaju pracach naukowych. Wpływają na podwyższenie jakości i czytelności pracy. Są niezwykle przydatne w celu wyjaśnienia danych procesów lub terminów naukowych. Dlatego warto mieć na uwadze fakt, iż wszystkie tabele są sprawdzane w programie antyplagiatowym. Weryfikacji podlegają tabele zawierające krótkie zwroty tekstowe i liczbowe. Tekst może być uznany za plagiat wówczas, kiedy jest skopiowany w całości lub częściowo z książki, strony internetowej, czy innej tabeli bez wskazania źródła.

Gość 2017-07-02 12:02:52 Lidzbark Warmiński
Problem plagiatów na uczelniach jest dość powszechny. Uczelnie starają się przeciwdziałać oszustwom wśród studentów. Nic dziwnego, że od lat inwestują w co raz to nowsze programy antyplagiatowe. Natomiast studenci szukają coraz to sprytniejszych sposobów na ominięcie zabezpieczeń. Wielu żaków zastawiania się czy antyplagiat sprawdza dane zamieszczone w tabelach. Odpowiedź jest bardzo prosta. Antyplagiat sprawdza zdania dłuższe niż 70 znaków. Jeśli treść w tabeli liczy mniej znaków program automatycznie pomija ją.Tematy antyplagiatowe które mogą Cię zaciekawić:
Ile kosztuje sprawdzanie plagiatu?
Czy plagiat jest ścigany z urzędu?
Czy krakowska Akademia ma antyplagiat?
Kiedy jest plagiat pracy magisterskiej?
Jak sprawdzić plagiat?
Co to jest plagiat i jakie mogą być jego skutki prawne?