` system antyplagiatowy

Czy plagiat może być uznany za wyrażenie uznania?

Gość - 2018-08-14 04:55:51

Kup program anyplagiatowy za 49 zł i nie martw się o plagiat!

Gość 2018-08-14 07:35:44 Żyrardów
Chyba każdy z nas ma swoich ulubionych artystów - pisarzy, piosenkarzy, malarzy, poetów, fotografów itd. Cieszymy się ich dziełami, przeglądamy je często. Zgłębianie się w nie daje nam sporo przyjemności i radości. Uwielbiamy ich twórców i marzymy, by kiedyś móc tworzyć takie cudowne rzeczy jak oni. Niestety, zwykle się okazuje, że nie mamy odpowiednich umiejętności i talentów... 
Wtedy pozostaje nam pogodzenie się z losem, że nie jesteśmy wystarczająco uzdolnieniu, by być artystą światowej klasy. Zostajemy zwykłymi fanami do końca życia, zarzucając marzenia o sławie. Możemy oczywiście tworzyć sobie różne utwory, jednak jesteśmy świadomi, że są one dalekie od znakomitości dzieł naszych idoli. 
Zdarzyć się jednak może, że jakiś niepogodzony z tym stanem fan postanowi po prostu przypisać sobie jakiś utwór, który mu się bardzo spodobał. Skopiuje go i podpisze się pod nim własnym nazwiskiem. Być może da mu to jakąś satysfakcję - nie wiem. Prawdą jest jednak, że gdyby plagiatowane dzieło nie było dobre, nikt nie chciałby go kopiować. Tak więc plagiat jak najbardziej można uznać za formę wyrażania uznania dla twórcy. Dziwną i potępianą, dodajmy. 



Tematy antyplagiatowe które mogą Cię zaciekawić:
Czy inspiracje przy tworzeniu to coś złego?
Czy jest coś takiego jak nieświadomy plagiat?
Co jeszcze można skopiować?
Czy odżywki białkowe wpływają na masę mięśniową?
Czy zdarzają się oszustwa w dziennikarstwie?
Jaki jest wpływ badań naukowych na rozwój medycyny?