` system antyplagiatowy

Czy plagiat sprawdza przypisy?

Gość - 2017-06-12 23:01:46

Kup program anyplagiatowy za 35 zł i nie martw się o plagiat!

Gość 2018-06-15 00:07:34 Suwałki
Przypisy są wyznacznikiem podania źródła informacji. W przypadku skopiowania przypisów z innej pracy będzie to uznane za plagiat. To samo tyczy się podania fałszywych, nieistniejących źródeł. Należy się trzymać od tego z daleka. Brak przypisów to także dowód na to,że autor nie cytował nikogo lub dokonał tego bez podania źródła informacji. Nawet po wykryciu zbyt dużej ilości powtarzających się niezbędnych słów, których nie można pominąć, następuje konsultacja. Wyklucza ona błędnie wykryte plagiaty. 

Gość 2018-01-24 22:21:39 Łomża
Unikalny tekst jest na wagę złota. Szczególnie jeśli chodzi o prace naukowe. Tutaj każde cytowanie, czy przybliżenie naukowego terminu z książki lub strony internetowej musi być poparte dowodem w postaci przypisu, czyli określenia źródła, z którego czerpaliśmy wiedzę na dany temat.Przypisy to obowiązkowy element prac naukowych, bez nich praca może być uznana za plagiat. Ryzyko uznania danego kawałka tekstu za plagiat minimalizuje parafrazowanie tekstu, zmiana szyku, konstrukcji zdania, czy stylu. Dzięki takiemu prostemu zabiegowi nie musimy umieszczać tekstu w cudzysłowie, wystarczy tylko wskazać jego źródło.

Gość 2017-06-12 23:03:21 Elbląg
Plagiat, a właściwie system antyplagiatowy, sprawdza wszystko. Także przypisy są przez niego dokładnie sprawdzane. Jeśli okaże się, że są one przepisane lub - co gorsze - nie ma ich w ogóle, wówczas autor ma problemy. Przypisy oznaczają, że podaje się źródła informacji. Kiedyś nikt nie sprawdzał antyplagiatem, a ujawnienie plagiatu było dowodem na to, że recenzent uważnie czyta pracę. Dzisiaj plagiat jest powszechny, a osoby go popełniające muszą liczyć się z konsekwencjami. Brak przypisów dowodzi tego, że albo autor nie cytował nikogo, albo cytował bez podania źródła informacji.Tematy antyplagiatowe które mogą Cię zaciekawić:
Czy plagiat wykrywa synonimy?
Czy antyplagiat wykrywa cytaty?
Czy program plagiat jest skuteczny?
Czy antyplagiat sprawdza tabele?
Czy antyplagiat przeszukuje internet?
Co to jest plagiat w sztuce?