` system antyplagiatowy

Czy William Harvey korzystałby z programu antyplagiatowego?

Gość - 2018-09-06 13:45:01

Kup program anyplagiatowy za 49 zł i nie martw się o plagiat!

Gość 2018-09-06 17:22:06 Hajnówka

Pojęcie plagiatu obecne jest w nauce już od setek lat. Każdy wynalazca i naukowiec marzy o tym aby jego nazwisko zostało zapamiętane na lata. Dlatego historia zna wiele przypadków, kiedy to nieuczciwi naukowcy przypisywali sobie cudze odkrycia. Oczywiście w czasach renesansu, czy baroku nie było internetu i wyłapanie plagiatu nie było tak proste jak dzisiaj.


Jeden z największych odkrywców w historii medycyny, czyli William Harvey bardzo chętnie skorzystałoby z możliwości programów antyplagiatowych. Jego ważne odkrycie początkowo zostało skradzione przez innego nieuczciwego naukowca. Przez to nasz bohater musiał czekać na uznanie swojego odkrycia jeszcze wiele lat.


Takich przypadków historia zna bardzo wiele. Na szczęście w przypadku naszego bohatera wszystko skończyło się dobrze i doskonale wiemy kto jest prawowitym odkrywcom pracy układu krwionośnego. Jednak aż strach pomyśleć o tych wszystkich nieszczęśnikach, którzy poświęcali swoje życie na naukę i ich prace zostawały przywłaszczone. Na szczęście obecnie istnieje wiele systemów, które mają chronić prace naukowe przez możliwością plagiatu.
Tematy antyplagiatowe które mogą Cię zaciekawić:
Czy matura z języka polskiego może być posądzona o plagiat?
Jaka latarka lekarska jest najlepsza?
Czy guma do żucia jest szkodliwa?
Czy kofeina w tabletkach pobudza?
Czy piosenka „To nie ja” jest plagiatem?
Czy można splagiatować grę mobilną?