` system antyplagiatowy

Czym jest plagiat pracy magisterskiej?

Gość - 2017-06-13 22:54:49

Kup program anyplagiatowy za 35 zł i nie martw się o plagiat!

Gość 2018-09-12 23:14:37 Sławków

Nie powinniśmy stosować plagiatu w pracy magisterskiej.


Czemu nie powinniśmy tego robić i czym to jest ? Plagiat to naruszenie praw autorskich innego użytkownika, którego tekst podpisujemy własnym imieniem. Za plagiat na pracy magisterskiej grozi nam aż do trzech lat więzienia. Złożenie pracy magisterskiej która jest plagiatem, jest przestępstwem i podlega karze grzywny i ograniczenia wolności. Plagiat został skatalogowany w prawie karnym jako przywłaszczanie sobie tekstu.


Jeśli zastosujemy taki plagiat na pracy magisterskiej będziemy mieć bardzo duże problemy w przyszłości.


Gość 2018-06-13 23:43:35 Chełmża
Podczas pisania dyplomowej pracy naukowej wielu studentów denerwuje się zastanawiając czy nie popełni plagiatu. Zwłaszcza w sytuacji, gdy zabierają się za pisanie na popularny i szeroko już omówiony temat, gdzie trudno znaleźć nowe zagadnienia. Jednak zwykle plagiat dotyczy części pracy i polega na dosłownym przepisaniu fragmentów innego dzieła. Popełnienie plagiatu całej pracy magisterskiej jest trudne, bowiem trzeba by powielić i podpisać swoim imieniem i nazwiskiem całą treść przypisaną innemu autorowi, bez jakichkolwiek zmian.

Gość 2017-06-18 23:30:15 Brzeszcze
Praca magisterska, podobnie jak licencjacka, może być splagiatowana. Kopiowanie pracy magisterskiej może zacząć się od samego tematu. Gdy istnieje już podobna praca, na podobny temat, może magisterka zostać uznana za plagiat. W pracy magisterskiej należy rozważyć nowy problem badawczy. Magisterska praca to też badania, które osoba pisząca sama robi - one również są poddawane ocenie pod kątem plagiatu. Oczywiście poza tym sprawdzana jest jeszcze treść zasadnicza, którą przepuszcza się przez system anty-plagiatowy.Tematy antyplagiatowe które mogą Cię zaciekawić:
Czym jest plagiat jawny?
Czy tłumaczenie z angielskiego to plagiat?
Czy plagiat wykrywa przypisy?
Czy plagiat się przedawnia?
Czy na uj jest antyplagiat?
Czy na agh jest system antyplagiatowy?