` system antyplagiatowy

Czym jest plagiat w pracy licencjackiej?

Gość - 2017-06-13 22:55:48

Kup program anyplagiatowy za 35 zł i nie martw się o plagiat!

Gość 2018-09-21 10:21:18 Śmigiel

W pracy licencjackiej dopuszcza się, że 40% i więcej zapożyczeń uznaje się za plagiat. Praca taka zostanie odrzucona przez promotora jeśli system, który sprawdza pracę wykryje plagiat. Ponadto jeśli plagiat zostanie wykryty później osobie z tytułem licencjata dany tytuł zostanie odebrany i przeciw takiej osobie zostanie wytoczony proces karny, gdyż plagiat jest przestępstwem. Dla własnego spokoju warto więc sprawdzić swoją pracę w programie dostępnym w internecie, aby mieć pewność, że nie popełniło się plagiatu.


Gość 2018-06-22 13:54:37 Stalowa Wola
Praca licencjacka jest plagiatem w momencie, gdy zostaje przywłaszczony w części lub całości cudzy tekst, ale także pomysł, sformułowania bez podania źródła, z jakiego pochodzą. Jest to równoznaczne z naruszeniem własności intelektualnej konkretnej osoby lub grupy ludzi. Nie oznacza to jednak, że nie można powoływać się na dzieła innych autorów. Czynność ta nie jest brana za plagiat, ponieważ podaje się przy takiej wzmiance lub w przypisie nie tylko nazwisko, ale także nazwę pracy autora, z której zaczerpnęliśmy informacje.

Gość 2017-06-13 23:24:32 Dąbrowa Górnicza
Praca licencjacka powinna być pracą bardzo samodzielną. Jednak czasami studenci są leniwi i kradną cudzą własność intelektualną, cytując książki oraz inne prace bez podawania źródła cytatu. Nie należy tak postępować, ale człowiek bywa istotą bardzo leniwą. Spisuje cudze myśli, nie mając świadomości lub nie pamiętając o konsekwencjach. Takie postępowanie szybko się mści i nie przynosi żadnej korzyści. Lepiej poświęcić więcej czasu, a samodzielnie napisać całą pracę. Nie każda osoba jednak tak myśli. Plagiat to rzecz obrzydliwa i niezgodna z prawem. Wykryta jest zawsze.Tematy antyplagiatowe które mogą Cię zaciekawić:
Czym jest plagiat pracy magisterskiej?
Czym jest plagiat jawny?
Czy tłumaczenie z angielskiego to plagiat?
Czy plagiat wykrywa przypisy?
Czy plagiat się przedawnia?
Czy na uj jest antyplagiat?