` system antyplagiatowy

Dlaczego ludzie piszą książki?

Gość - 2018-08-16 16:10:46

Kup program anyplagiatowy za 49 zł i nie martw się o plagiat!

Gość 2018-08-16 17:00:31 Racibórz
W dzisiejszych czasach książki piszą wszyscy – aktorzy, piosenkarze, politycy, sportowcy. O życiu, o jedzeniu, o dzieciach. Każdy kreuje się na specjalistę w każdej dziedzinie.
Ale czy warto? Pewnie, ale pod warunkiem, że masz co opisać. Kilka lat temu pewna polska kabareciarka  napisał książkę o kraju, który jest ponoć bliski jej sercu. Bardzo szybko okazało się, że całe strony jej książki… nie były jej autorstwa. Był to zwyczajny plagiat. Warto więc zastanowić się, czy mamy ciekawą historię do przekazania. Czy potrafimy swoje myśli i uczucia przelać na papier. Bo po kradzieży, nawet czyichś słów, zostaje niesmak. A publiczność pamięta o tym długo, a przysłowiowa łatka zostaje na zawsze.
Książki trzeba pisać. Nie tylko dla publiczności, ale też dla siebie samego. Przelać  myśli, rozładować emocje. Wyrzucić z siebie to, co dawno w nas siedziało. Tylko książki potrafią przenieść człowieka w inny świat. I dlatego warto pisać. Ale swoje przeżycia zostawmy dla siebie. A pisanie książek zostawmy pisarzom.Tematy antyplagiatowe które mogą Cię zaciekawić:
Czy warto kupować podrabiane ubrania znanych projektantów?
Czy warto iść do szkoły artystycznej?
Jaki pokrowiec do telefonu wybrać?
Jakie buty wybrać do garnituru?
Czy warto używać nici dentystycznej?
Jak ważne są perfumy?