` system antyplagiatowy

Ile kosztuje program antyplagiatowy?

Gość - 2017-07-02 08:43:05

Kup program anyplagiatowy za 49 zł i nie martw się o plagiat!

Gość 2018-10-04 09:26:27 Muszyna

Na polskim rynku wiele jest programów, które mogą nam pomóc w walce z plagiatem. Koszt zakupu takiego programu waha się od 25 zł do nawet 100 zł. Możliwe jest też wykupienie dostępu do programu na miesiąc za około 10 zł.

Do ściągnięcia są też darmowe programy antyplagiatowe, ale w niektórych z nich może być ograniczona ilość funkcji. 

Jeśli nie chcemy ściągać programu to sprawdzenie tekstu możliwe jest za pomocą stron internetowych na których jednorazowo płacimy za usługę. Koszt usługi zależny jest od ilości znaków.


Gość 2018-06-18 14:06:14 Włoszczowa
 Jaka jest cena unikalności danego tekstu? Żyjemy w czasach, w których każdy stara się o wyższe wykształcenie. Nie ma to znaczenia, czy będzie to magister, inżynier, czy doktor, każdy dąży do uzyskania papierka, dzięki któremu znajdzie dobrą pracę. Niestety wielu uczestników tego wyścigu stara się odnaleźć drogę na skróty i zamiast samemu stworzyć unikalne dzieło wolą czerpać z prac innych.

 Więc jaka jest "cena prawdy"? Na rynku jest dostępnych wiele programów antyplagitowych, które poradzą sobie nawet z najbardziej zawiłymi publikacjami. Niestety za jakością idzie ogromna cena jaką trzeba zapłacić, zęby skorzystać z takiego programu antyplagiatowego. Na szczęście twórcy tego typu technologii coraz bardziej wychodzą potrzebującym klientom na przeciw i zezwalają na "wynajęcie" swojego programu antyplagiatowego za znacznie mniejszą kwotę.

 Jednak popatrzmy na liczby. Jakie są ceny korzystania z tego typu rozwiązań. Jeśli chodzi o stały dostęp do programu antyplagiatowego, to waha się on pomiędzy kwotą 40 zł, a nawet 80 zł, natomiast jednorazowe sprawdzenie publikacji będzie nas kosztować jedyne 8 do 10 zł. Co zatem wybrać? Stały dostęp, czy jednorazową akcje? Sami zdecydujcie.

Gość 2018-01-18 23:35:35 Staszów
Dożyliśmy takich czasów, w których ludzie zdobywają tytuły doktoranckie, tytuły zawodowe i wiele innych. Chcąc zdobyć taki tytuł musimy najpierw napisać odpowiednią pracę np., doktorancką. Niestety każda uczelnia sprawdza pod kątem unikalności każdą z dostarczonych prac. 
Program antyplagiatowy to niezbędne narzędzie, które sporo kosztuje. Jednak w sieci internetowej istnieją programy antyplagiatowe, które za drobną opłatą w ciągu 24 - 72 godzin sprawdzą całą pracę pod kątem jej unikalności. Koszt jest niewielki, a osoba, która napisała pracę nie będzie musiała obawiać się, że coś w jej pracy mogłoby być uznane za plagiat. 

Gość 2017-07-02 12:02:52 Białystok
W czasach, gdy każdy dzięki internetowi ma dostęp do tysięcy różnych źródeł, problem kradzieży intelektualnej staje się coraz bardziej powszechny. Na szczęście, plagiat da się łatwo wykryć, jeśli tylko posiada się do tego odpowiednie narzędzia. Ile kosztuje program antyplagiatowy i w jakich sytuacjach opłaca się go zakupić? Wbrew pozorom,programy antyplagiatowe nie są wcale drogie, a znajdują szerokie zastosowanie w różnych dziedzinach życia, m.in. w edukacji (w szkołach średnich i wyższych) oraz w biznesie. Tematy antyplagiatowe które mogą Cię zaciekawić:
Ile może być plagiatu w pracy magisterskiej?
Ile procent plagiatu może być w pracy magisterskiej?
Ile może być plagiatu w pracy licencjackiej?
Czy plagiat czyta tabele?
Ile kosztuje sprawdzanie plagiatu?
Czy plagiat jest ścigany z urzędu?