` system antyplagiatowy

Ile kosztuje sprawdzenie pracy licencjackiej?

Gość - 2017-07-02 07:34:50

Kup program anyplagiatowy za 49 zł i nie martw się o plagiat!

Gość 2018-10-16 16:53:32 Kock

Każda praca dyplomowa pisana przez studenta zostanie dokładnie sprawdzona przez uniwersytet macierzysty danego studenta, gdyż taki obowiązek na uczelnię nakłada prawo o szkolnictwie wyższym. Przed wykonaniem tej procedury, każdy student może na własną rękę sprawdzić swoją pracę w programie antyplagiatowym. W Internecie znajduje się bardzo wiele systemów badających plagiat pracy, jedne z nich są darmowe, a inne z kolei płatne. Wykorzystanie płatnych programów to wydatek minimum kilkunastu złotych. 


Gość 2018-06-10 23:05:33 Ustrzyki Dolne
Niektóre osoby przed oddaniem do promotora pracy licencjackiej, chce się upewnić czy nie ma w niej błędów stylistycznych czy ortograficznych. Samemu - czytając po raz enty tekst - można przeoczyć drobne wpadki. Warto wtedy oddać pracę do sprawdzenia innej osobie, np. poloniście. Koszt takiej usługi zależny jest od długości pracy - zwykle cena liczona jest za stronę (1800 znaków) i waha się w granicach 100-200 zł. Im większy objętościowo tekst, tym trzeba się liczyć z większym kosztem. Czasem bardziej opłacalne jest danie do sprawdzenia pracy znajomemu, który zna zasady języka polskiego i podejmie się tego wyzwania za przysłowiową tabliczkę czekolady.

Gość 2017-07-02 12:02:52 Kórnik
Studenci często zadają sobie pytanie ile kosztuje sprawdzenie pracy licencjackiej? Odpowiedź na to pytanie może być bardzo zróżnicowana, ponieważ wiele zależy od tego, kto będzie taką pracę sprawdzał i czy użyje się w tym celu systemu antyplagiatowego. Z reguły wydatek ten wynosi około 200 złotych, ponieważ praca licencjacka jest dość obszernym materiałem, który trzeba bardzo dokładnie sprawdzić, aby móc stwierdzić, czy jest ona poprawnie napisana i czy, aby na pewno nie zawiera w sobie plagiatu. Najlepiej sprawdzenie zlecić doświadczonemu poloniście.Tematy antyplagiatowe które mogą Cię zaciekawić:
Ile w pracy magisterskiej może być plagiatu?
Ile procent plagiatu może być w pracy inżynierskiej?
Ile procent plagiatu może być w pracy licencjackiej?
Ile kosztuje sprawdzenie pracy magisterskiej?
Ile kosztuje program antyplagiatowy?
Ile może być plagiatu w pracy magisterskiej?