` system antyplagiatowy

Ile może być plagiatu w pracy magisterskiej?

Gość - 2017-07-02 09:40:16

Kup program anyplagiatowy za 49 zł i nie martw się o plagiat!

Gość 2018-09-21 10:49:16 Pakość

W przypadku pracy magisterskiej dopuszcza się, że 40% i więcej za pożyczeń uznawane jest za plagiat. Próg ten wbrew pozorom jest niski i bardzo łatwo przekroczyć granicę 40%. W swojej pracy najlepiej jest unikać cytowania, a zamiast tego dobrze jest parafrazować tekst i używać do tego odpowiednich przypisów. Przed oddaniem pracy promotorowi warto jest sprawdzić ją samemu pod kątem plagiatu. W internecie dostępne są programy antyplagiatowe, które wykrywają zapożyczenia dzięki czemu ma się pewność, że promotor nie odrzuci danej pracy.


Gość 2018-06-25 21:42:05 Złotoryja
Praca magisterska powinna być unikatowa, wyjątkowa, pisana przez studenta. W pracy magisterskiej może być plagiatu niewiele, maksymalnie 40 procent, a wiele uczelni akceptuje 30 procent. Są także uczelnie, które w ogóle nie akceptują spisanych treści. Warto sprawdzić każdą pracę magisterską, aby uniknąć wstydu i blamażu. Pracę można oczyścić z plagiatu, ale jest to na pewno bardzo czasochłonne zajęcie. Warto dokładnie obejrzeć każdą pracę i określić ilość plagiatu w niej. Takie postępowanie pozwala dopuszczać do obrony tylko uczciwie napisane prace magisterskie. 

Gość 2017-07-02 12:02:52 Chełm
Po sprawdzeniu pracy magisterskiej programem antyplagiatowym uzyskujemy procentowy wynik określający, jaka część prazy jest plagiatem innych prac dostępnych w bazie. Zazwyczaj przyjmuje się, że wartość na poziomie ponad 40% oznacza plagiat i powoduje odrzucenie pracy. To stosunkowo dużo, trzeba jednak mieć na uwadze, że program traktuje jako plagiat również cytaty oznaczone przypisami, czy wzory matematyczne. Wynik bliski wartości granicznej może być powodem do dodatkowego, ręcznego sprawdzenia pracy.Tematy antyplagiatowe które mogą Cię zaciekawić:
Ile procent plagiatu może być w pracy magisterskiej?
Ile może być plagiatu w pracy licencjackiej?
Czy plagiat czyta tabele?
Ile kosztuje sprawdzanie plagiatu?
Czy plagiat jest ścigany z urzędu?
Czy krakowska Akademia ma antyplagiat?