` system antyplagiatowy

Ile procent plagiatu może być w pracy licencjackiej?

Gość - 2017-07-02 09:03:55

Kup program anyplagiatowy za 49 zł i nie martw się o plagiat!

Gość 2018-10-12 16:25:33 Miłosław

Przy pisaniu pracy licencjackiej trzeba mieć na uwadze fakt, że plagiat jest surowo karany. Za plagiat uznawane jest nie tylko kopiowanie pracy w całości, ale też posiadanie całych fragmentów prac innych osób. W Polsce dopuszczalne jest do 40% zapożyczeń. Trzeba jednak pamiętać, aby zawsze podawać źródła, z których korzystaliśmy, ponieważ bycie posądzonym o plagiat, to bardzo poważna sprawa. Plagiat jest uznawany nie tylko za oszustwo, ale też za kradzież i łamanie prawa autorskiego. Uczelnia ma prawo do wydalenia studenta w przypadku, kiedy dopuści się on plagiatu.


Gość 2018-06-13 23:40:24 Nowe Miasto Lubawskie
Podobnie jak w innych rodzajach prac dyplomowych - jak najmniej. Procentowy udział zapożyczeń od poprzedników, którzy pisali na podobny lub ten sam temat, zwykle nie powinien przekroczyć 30 %. Oczywiście nie ma odgórnej, ustawowej granicy. Każda uczelnia samodzielnie ustala zasady panujące podczas zdawania egzaminu licencjackiego. Niektóre są bardziej liberalne i zezwalają na nawet 40 % margines plagiatu, inne bardzo rygorystyczne i tylko 10 % pisanego tekstu może stanowić kopię z innych dzieł o podobnej tematyce.

Gość 2017-07-02 12:02:52 Wieluń
Napisanie całkowicie unikalnego tekstu jest bardzo trudne, zwłaszcza jeśli korzystamy z potocznych fraz i wyrażeń, których pełno jest w języku polskim. Dlatego też każdy system antyplagiatowy dopuszcza pewien procent zapożyczeń w całej pracy licencjackiej. Zazwyczaj bierze się pod współczynnik samodzielności językowej autora oraz faktyczne zapożyczenia z innych prac, znajdujących się w bazie programu. Popularne programy antyplagiatowe jako unikalne dopuszczają prace, których współczynnik podobieństwa do innych prac w języku polskim wynosi 5%.Tematy antyplagiatowe które mogą Cię zaciekawić:
Ile kosztuje sprawdzenie pracy magisterskiej?
Ile kosztuje program antyplagiatowy?
Ile może być plagiatu w pracy magisterskiej?
Ile procent plagiatu może być w pracy magisterskiej?
Ile może być plagiatu w pracy licencjackiej?
Czy plagiat czyta tabele?