` system antyplagiatowy

Ile słów obok siebie to plagiat?

Gość - 2018-09-19 09:21:51

Kup program anyplagiatowy za 49 zł i nie martw się o plagiat!

Gość 2018-10-08 16:05:43 Bytom Odrzański

Ukończenie studiów przez każdego z żaków wiąże się nie tylko ze zdaniem egzaminów przedmiotowych, ale także napisaniem i obronieniem pracy dyplomowej.

Praca napisana przez studenta wprowadzana jest w system antyplagiatowy. W raporcie z systemu otrzymujemy procentowy wynik plagiatu z podziałem na współczynniki. W zależności od tego, o którym czynniku mowa - określona jest ilość słów, których wystąpienie obok siebie spowoduje wykrycie plagiatu:

Zaznaczyć jednak należy, że odpowiednio wykorzystane, zacytowane i oznaczone ciągi wyrazowe, mimo wykrycia jako plagiat mogą zostać przez promotora uznane jako poprawnie użyte i nie wpłynąć negatywnie na dopuszczenie pracy do obrony. 


Gość 2018-09-19 13:56:25 Nowa Sarzyna

Piszą różnego rodzaju pracę, które mają być sprawdzane przez program plagiatowy zastanawiamy ile treści możemy skopiować z internetu czy też książek aby nie wyszedł nam plagiat. Otóż okazuje się, iż wcale nie tak dużo możemy skopiować gotowych tekstów, ponieważ plagiat wyłapuje już, gdy są więc niż cztery słowa ciągiem po sobie skopiowane i nie zmienione. Także jeśli chcemy więc kopiować teksty to musimy każde piąte słowo skopiowane zmienić chociażby przez zastąpienie go synonimem. Wtedy plagiat nam nie wyjdzie.
Tematy antyplagiatowe które mogą Cię zaciekawić:
Co to jest plagiat i na czym polega?
Co to plagiat w pracy dyplomowej?
Jak pisać pracę magisterską aby uniknąć plagiatu?
Jak oszukać programy antyplagiatowe?
Jakie są konsekwencje popełnienia plagiatu?
Kiedy praca uważana jest za plagiat?