` system antyplagiatowy

Ile w pracy magisterskiej może być plagiatu?

Gość - 2017-07-02 09:43:53

Kup program anyplagiatowy za 35 zł i nie martw się o plagiat!

Gość 2018-10-12 16:21:51 Skępe

Praca magisterska powinna być naszym autorskim dziełem, potwierdzającym naszą specjalizację w danej dziedzinie. Oczywiście, musi to być twórczość własna, na tyle na ile pozwalają nam możliwości, np. dostępność wiedzy w danym temacie, opracowania czy różnorodność branżowego języka. Uczelnie ustalają progi procentowe na zawartość plagiatu w pracy magisterskiej, dając tym samym studentom swego rodzaju przyzwolenie na skorzystanie z dostępnych opracowań, które muszą być jednak prawidłowo oznaczone w przypisach. Wartość plagiatu w pracy magisterskiej zawiera się w przedziale od 20 do 40%. Zasadniczo, warto jednak stosować się minimalnie dopuszczonych wartości, a najlepiej stworzyć unikalną, nieskopiowaną pracę.


Gość 2018-06-10 23:06:18 Przemyśl
Praca magisterska powinna być dobrze i samodzielnie napisana. Uczelnie mają różne normy, jedne dopuszczają 30 procent plagiatu, inne więcej, a inne jeszcze mniej. Jest to znakomite rozwiązanie. Praca magisterska jest sprawdzana starannie, specjalistycznym programem antyplagiatowym. Jest to działanie stosowane od lat. Im mniej plagiatu w pracy, tym lepiej. Promotor nie dopuści pracy, która ma 40 czy więcej procent plagiatu do obrony. Chociaż czasami za plagiatu uznawane są liczne powtórzenia w pracy magisterskiej. 

Gość 2017-07-02 12:02:52 Krotoszyn
Studenci zastanawiają się na każdym kroku ile w pracy magisterskiej może być plagiatu, aby została ona zaakceptowana. Zazwyczaj maksymalnym progiem plagiatu jest 5% całości pracy (bez źródeł oznaczonych przypisami), chociaż wiele zależy tutaj od uczelni. Każdą wypowiedź, czy też cytat należy oznaczyć przypisem, dzięki czemu nie zostanie on uznany za plagiat w danej pracy. W sytuacji, gdy student będzie posiadał większy wskaźnik plagiatu, zebrać powinna się specjalna komisja, która podejmie ostateczną decyzję, co do przyszłości studenta.Tematy antyplagiatowe które mogą Cię zaciekawić:
Ile procent plagiatu może być w pracy inżynierskiej?
Ile procent plagiatu może być w pracy licencjackiej?
Ile kosztuje sprawdzenie pracy magisterskiej?
Ile kosztuje program antyplagiatowy?
Ile może być plagiatu w pracy magisterskiej?
Ile procent plagiatu może być w pracy magisterskiej?