` system antyplagiatowy

Jak działa antyplagiat?

Gość - 2017-07-02 06:12:18

Kup program anyplagiatowy za 35 zł i nie martw się o plagiat!

Gość 2018-08-30 16:55:21 Ząbkowice Śląskie

Wyobraźmy sobie człowieka, który przeczytał i zapamiętał każde słowo w odpowiedniej kolejności, wszystkich dokumentów dostępnych w internecie oraz wszystkich zdigitalizowanych książek. Do kogoś takiego można porównać system antyplagiatowy.


Ukończoną pracę przesyła się do bazy, która porównuje pracę ze wszystkim co w jej bazie jest dostępne. Istnieją dwa współczynniki, kwalifikujące pracę jako plagiat. Pierwszy z nich wyłapuje 5 identycznych słów w jednym wierszu, drugi 25 słów. Jeśli w jakiejś książce jest dokładnie 5 lub 25 słów w tej samej kolejności antyplagiat ten urywek zaznacza, następnie oblicza ich procent w odniesieniu do całego tekstu.


Gość 2018-06-14 23:23:35 Bydgoszcz
Pisząc pracę naukową warto sprawdzić ją w systemie antyplagiatowym, tak aby nikt nie podważył naszego autorskiego wkładu. Pisane przez nas prace muszą być bowiem unikatowe. Antyplagiat działa na zasadzie pewnego systemu, który wyłapuje parafrazy i cytowania zaczerpnięte z innych źródeł. Antyplagiat działa na zasadzie określenia procentowego, ile w naszej pracy jest tekstu zaczerpniętego z innego dzieła. Doskonale radzi sobie również z wielojęzycznością tekstów i umożliwia przeprowadzanie korekty, czy edycji tekstu. 

Gość 2017-07-02 12:02:52 Prudnik
Jedne z najstarszych systemów antyplagiatowych przeszukują tekst słowo po słowie, poszukując identycznych zestawień wyrazów. Można je z łatwością oszukać, wprowadzając do tekstu białe spacje bądź symbole z klawiatury. Dlatego obecnie sporządzono systemy, które analizują merytoryczną treść oryginalnego dzieła i sprawdzają, czy nie przepisano go w przeszukiwanej pracy. Niektóre programy antyplagiatowe zmieniają sekwencje wyrazowe w liczby, przez co mogą łatwiej odnaleźć "pasujące" do siebie dwie sekwencje.Tematy antyplagiatowe które mogą Cię zaciekawić:
Co grozi za plagiat pracy licencjackiej?
Co to jest plagiat w pracy magisterskiej?
Co to jest plagiat pracy magisterskiej?
Co to jest plagiat i jak go unikać w pracach naukowych?
Jak pisać pracę licencjacką, by nie stworzyć plagiatu ?
Jak pisać pracę magisterską żeby nie było plagiatu?