` system antyplagiatowy

Jak działa program antyplagiatowy?

Gość - 2017-06-25 17:57:46

Kup program anyplagiatowy za 49 zł i nie martw się o plagiat!

Gość 2018-10-10 13:12:32 Skała

Działanie programu antyplagiatowego jest dość proste. Jest to aplikacja porównująca załadowaną do niej pracę, z własną bazą danych, w której zawarte są wszystkie autorskie teksty napisane już wcześniej. Program sprawdza w jakim stopniu załadowana do niego praca pokrywa się z jego bazą danych i na tej podstawie weryfikuje, czy jest to plagiat czy też nie.  Warto zauważyć, że nie zawsze praca pokrywająca jakieś zagadnienia lub zawierająca podobne słowa użyte w innym dziele zostanie uznana za plagiat. 


Gość 2018-06-22 13:49:50 Czerwionka-Leszczyny
Odpowiadając na zadane pytanie należy wspomnieć o tym, że programy antyplagiatowe działają w ramach własnej bazy danych oraz stron internetowych. Program analizuje tekst całej pracy dyplomowej i zaznacza fragmenty identyczne z bazą lub stronami internetowymi. Program antyplagiatowy określa współczynnik podobieństwa, na który składa się ilość wykrytych podobieństw do prac znajdujących się w bazie i Internecie. Promotor otrzymuje raport, na podstawie którego może ocenić, czy napisaliśmy pracę samodzielnie.

Gość 2017-06-25 20:08:48 Kępno
Każdy wie, że program antyplagiatowy przegląda daną pracę i porównuje ją z zasobami internetu. Poszukuje zbitek słów, cytatów bez podanych źródeł. Uważnie przegląda linijkę po linijce. System odkrywa podobieństwa między dokumentami, pracami, utworami. Program ocenia, czy dana praca nie została napisana sposobem kopiuj i wklej. Ważna jest autentyczność i oryginalność pracy. Nie można akceptować prac, które na stronie A4 mają pięć cytatów bez żadnego komentarza. Dobrej jakości praca ma mniej niż 20 procent przytaczanych cytatów - tak to określa większość uczelni. Tematy antyplagiatowe które mogą Cię zaciekawić:
Ile procent plagiatu może być w pracy dyplomowej?
Co to jest program antyplagiatowy?
Co to znaczy plagiat?
Na czym polega sprawdzanie antyplagiatem?
Jaka jest odpowiedzialność karna za plagiat?
Jak sprawdzić czy moja praca nie jest plagiatem?