` system antyplagiatowy

Jak działa system antyplagiatowy?

Gość - 2017-07-02 07:24:50

Kup program anyplagiatowy za 49 zł i nie martw się o plagiat!

Gość 2019-04-09 20:01:04 Różan

W dzisiejszych czasach możemy spotkać się z dużą ilością systemów antyplagiatowych. Bardzo często stosowane jest w tych programach porównywanie tekstów systemem "jeden do jednego". System ten polega na skanowaniu prac przez specjalnie do tego stworzony program, którego celem jest znalezienie takich samych fragmentów. Innymi systemami są na przykład przekształcenie zdania w tak zwane wartości matematyczne lub też wykorzystanie algorytmów genetycznych. Są to obecnie najnowsze systemy antyplagiatowe.


Gość 2018-10-08 16:17:25 Olszyna

System antyplagiatowy ma za zadanie sprawdzić, ile w pracy znajduje się "zapożyczeń" z innych tekstów dostępnych w Internecie. Wszystkie prace muszą przejść przez system z pozytywną weryfikacją, gdzie podobieństwo pracy inżynierskiej lub magisterskiej musi stanowić rząd kilku procent. Niestety nawet jeśli ujmujemy cytaty w cudzysłów, to niestety system plagiatowy będzie to traktował jako zapożyczenie z innego dokumentu. Podobnie jest w przypadku popularnych wyrażeń. Dzieje się tak, ponieważ baza danych tekstów jest olbrzymia, a będzie ich jeszcze więcej.


Gość 2018-06-15 00:12:16 Legnica
Sprawdzenie unikalności pracy magisterskiej czy wielu innych tekstów jest aktualnie możliwe. I wszystko odbywa się w przeciągu kilku chwil. Właśnie coś takiego zapewniam nam nowoczesny system antyplagiatowy, z którego powinniśmy regularnie korzystać. Wystarczy tylko to załączyć na naszym komputerze, a następnie wkleić tekst, który chcemy sprawdzić. Następnie program zajmuje się przeszukaniem Internetu, w celu stwierdzenia, czy dany tekst jest w pełni oryginalny. Jeśli nie, to przedstawia nam również zakres plagiatu, jak i miejsce w Internecie, gdzie pojawiają się podobne teksty. 

Gość 2017-07-02 12:02:52 Piastów
Pisząc pracę dyplomową warto liczyć się z faktem, że jest ona sprawdzana pod kątem plagiatu. Wykorzystywany do tego system antyplagiatowy porównuje zawartość pracy z dostępnymi bazami danych. Są to przede wszystkim: publikacje naukowe, inne pracy licencjackie czy dyplomowe, a także źródła internetowe. W ten sposób praca zostaje porównana z innymi materiałami, a treści identyczne zostają zasygnalizowane w raporcie antyplagiatowym. System taki posiada różne wskaźniki, w zależności od rodzaju analizowanych treści.Tematy antyplagiatowe które mogą Cię zaciekawić:
Jak działa antyplagiat?
Co grozi za plagiat pracy licencjackiej?
Co to jest plagiat w pracy magisterskiej?
Co to jest plagiat pracy magisterskiej?
Co to jest plagiat i jak go unikać w pracach naukowych?
Jak pisać pracę licencjacką, by nie stworzyć plagiatu ?