` system antyplagiatowy

Jak działa system antyplagiatowy?

Gość - 2017-07-02 07:24:50

Kup program anyplagiatowy za 35 zł i nie martw się o plagiat!

Gość 2018-10-08 16:17:25 Olszyna

System antyplagiatowy ma za zadanie sprawdzić, ile w pracy znajduje się "zapożyczeń" z innych tekstów dostępnych w Internecie. Wszystkie prace muszą przejść przez system z pozytywną weryfikacją, gdzie podobieństwo pracy inżynierskiej lub magisterskiej musi stanowić rząd kilku procent. Niestety nawet jeśli ujmujemy cytaty w cudzysłów, to niestety system plagiatowy będzie to traktował jako zapożyczenie z innego dokumentu. Podobnie jest w przypadku popularnych wyrażeń. Dzieje się tak, ponieważ baza danych tekstów jest olbrzymia, a będzie ich jeszcze więcej.


Gość 2018-06-15 00:12:16 Legnica
Sprawdzenie unikalności pracy magisterskiej czy wielu innych tekstów jest aktualnie możliwe. I wszystko odbywa się w przeciągu kilku chwil. Właśnie coś takiego zapewniam nam nowoczesny system antyplagiatowy, z którego powinniśmy regularnie korzystać. Wystarczy tylko to załączyć na naszym komputerze, a następnie wkleić tekst, który chcemy sprawdzić. Następnie program zajmuje się przeszukaniem Internetu, w celu stwierdzenia, czy dany tekst jest w pełni oryginalny. Jeśli nie, to przedstawia nam również zakres plagiatu, jak i miejsce w Internecie, gdzie pojawiają się podobne teksty. 

Gość 2017-07-02 12:02:52 Piastów
Pisząc pracę dyplomową warto liczyć się z faktem, że jest ona sprawdzana pod kątem plagiatu. Wykorzystywany do tego system antyplagiatowy porównuje zawartość pracy z dostępnymi bazami danych. Są to przede wszystkim: publikacje naukowe, inne pracy licencjackie czy dyplomowe, a także źródła internetowe. W ten sposób praca zostaje porównana z innymi materiałami, a treści identyczne zostają zasygnalizowane w raporcie antyplagiatowym. System taki posiada różne wskaźniki, w zależności od rodzaju analizowanych treści.Tematy antyplagiatowe które mogą Cię zaciekawić:
Jak działa antyplagiat?
Co grozi za plagiat pracy licencjackiej?
Co to jest plagiat w pracy magisterskiej?
Co to jest plagiat pracy magisterskiej?
Co to jest plagiat i jak go unikać w pracach naukowych?
Jak pisać pracę licencjacką, by nie stworzyć plagiatu ?