` system antyplagiatowy

Jak poprawić plagiat?

Gość - 2017-06-13 22:56:05

Kup program anyplagiatowy za 49 zł i nie martw się o plagiat!

Gość 2018-08-21 09:53:56 Częstochowa

Jeżeli w naszej pracy licencjackiej został wykryty plagiat, należy ją jak najszybciej poprawić aby mieć pewność, że zostanie dopuszczona do obrony. Wszystkie fragmenty, które zostały oznaczone jako plagiat muszą zostać zmodyfikowane. Czasami brakuje jedynie odnośnika do nazwiska autora i jego konkretnej pracy, czasami jednak należy zmienić całe paragrafy. Pamiętając, że cytat dosłowny może stanowić jedynie niewielką część pracy, należy zbyt podobne fragmenty sparafrazować i - mimo wszystko! - opatrzyć odnośnikami.


Gość 2018-06-11 23:18:52 Piotrków Trybunalski
W celu usunięcia plagiatu z dzieła, autor powinien skupić się na efekcie, jaki chce osiągnąć. Ważne, by starał się samodzielnie wypracować nowatorski styl. Bywa to trudne w zawężonych dziedzinach naukowych, gdzie słownictwo na określenie pewnych słów jest ograniczone. Warto jednak poświęcić czas i energię, by stworzyć oryginalny tekst, obraz czy zdjęcie, pod którym można się podpisać jako pełnoprawny autor. W przypadku utworu warto korzystać ze słownika ortograficznego, wyrazów bliskoznacznych oraz encyklopedii, w celu dobrego doboru słów.

Gość 2017-06-18 23:27:13 Lubań
Jeżeli twoja praca nie przeszła przez program antyplagiatowy, w niektórych sytuacjach takich jak obrona pracy magisterskiej, czy licencjackiej, możesz dostać szansę poprawy. Jak poprawić plagiat ? Najlepszym sposobem jest parafrazowanie kolejnych zdań naszej pracy. Poprzez parafrazowanie rozumie się przeróbkę tekstu rozwijając i modyfikując. Należy wtedy zmieniać szyk każdego ze zdań. Warto również szukać wyrazów zastępczych zwłaszcza jeśli chodzi o czasowniki. Warto wtedy skorzystać ze słownika synonimów.Tematy antyplagiatowe które mogą Cię zaciekawić:
Czym jest plagiat w pracy licencjackiej?
Czym jest plagiat pracy magisterskiej?
Czym jest plagiat jawny?
Czy tłumaczenie z angielskiego to plagiat?
Czy plagiat wykrywa przypisy?
Czy plagiat się przedawnia?