` system antyplagiatowy

Jak poprawić pracę po plagiacie?

Gość - 2017-06-13 22:56:18

Kup program anyplagiatowy za 49 zł i nie martw się o plagiat!

Gość 2018-10-03 16:23:17 Szczebrzeszyn

       W sytuacji wystąpienia plagiatu w pracy należy skupić się na zaznaczonych fragmentach i przeinaczyć je. Dany tekst powinno się edytować oraz skorzystać z rożnych źródeł, aby uzupełnić informacje lub je zmienić. Należy skorzystać z wielu pozycji, aby informacji było dużo i nie z jednego egzemplarza. Należy użyć synonimów lub część tekstu oznaczonego jako plagiat zastąpić innymi informacjami. Nie można zapomnieć, aby słowa cytowane umieścić w cudzysłów i dać do nich przypis, wskazać autora i źródło. Informacje warto rozwijać i dodawać coś od siebie.


Gość 2018-06-10 23:03:31 Radomsko
W wielu pracach dyplomowych czy innych dziełach naukowych pojawia się problem plagiatu. Dotyczy to zwłaszcza dziedzin wąskiej specjalizacji, gdzie zasób słownictwa na określenie danego pojęcia jest mocno zawężony i trudno znaleźć synonim. W przypadku stwierdzenie plagiatu w zbyt znaczącej części tekstu, konieczne jest naniesienie poprawek. Jak to zrobić? Trzeba postarać się jednak znaleźć słowa zastępcze, przeredagować tekst, by ominąć podobieństwa do pierwowzoru lub dodać opisowe omówienie pojęć.

Gość 2017-06-13 23:15:41 Kobyłka
Praca licencjacka lub magisterska zawierająca w sobie plagiat musi zostać w szybkim tempie poprawiona, aby została ona w ogóle dopuszczona do oceny. Przede wszystkim należy usunąć z danej pracy wszelkie elementy, które były plagiatem. Mowa tutaj zarówno o zdaniach znajdujących się w pracy, ale też o ewentualnych przypisach. Następnie całą pracę można jeszcze raz zbadać za pośrednictwem sprawdzonego systemu antyplagiatowego, aby mieć całkowitą pewność tego, że nie znajdują się w niej już żadne kopiowane elementy.Tematy antyplagiatowe które mogą Cię zaciekawić:
Jak poprawić plagiat?
Czym jest plagiat w pracy licencjackiej?
Czym jest plagiat pracy magisterskiej?
Czym jest plagiat jawny?
Czy tłumaczenie z angielskiego to plagiat?
Czy plagiat wykrywa przypisy?