` system antyplagiatowy

Jak sprawdzić czy moja praca nie jest plagiatem?

Gość - 2017-06-13 22:58:11

Kup program anyplagiatowy za 49 zł i nie martw się o plagiat!

Gość 2018-06-22 13:59:35 Łowicz
Do sprawdzania prac licencjackich, magisterskich oraz doktorskich służą specjalne komputerowe programy antyplagiatowe. Nie są one drogie, kosztują grosze, można zamówić samodzielnie badanie takim programem, ale najlepiej, gdy uczelnia bada w ten sposób pracę. Programy zakupione przez uczelnie są dokładniejsze i sprawdzają pracę pod różnym kątem. Poza tym uczelnia nie pobiera od studentów opłat za sprawdzanie prac antyplagiatem. Prywatne sprawdzanie prac takim systemem kosztuje co najmniej 200 złotych, a to już jest spory wydatek. 

Gość 2018-01-18 23:14:28 Kęty
W Internecie istnieje wiele różnych serwisów za pomocą, których można sprawdzać pracę pod względem plagiatu. Niektóre z nich są płatne, koszt zależy od ilości znaków w pracy. Korzystając z takiego serwisu dostaje się szczegółowy raport zawierający wskaźnik popełnionego plagiatu, czyli wskaźnik zgodności z treścią z innych źródeł wskazanych przez program. Za pomocą takiego programu można dokładnie sprawdzić źródło, oraz dany fragment własnej pracy. Są również bezpłatne programy, które sprawdzają prace dyplomowe. W każdym z nich funkcjonuje ta sama zasada wprowadzenia całego pliku z pracą. Jeżeli ktoś nie chce sprawdzać pracy w systemach, które są oferowane w Internecie, może na własną rękę sprawdzić treść pracy kopiując ją do google i wówczas to google wskaże, źródło zaczerpniętej treści. Niemniej jednak jest to zajęcie dość czasochłonne i ryzykowne, bowiem skopiowanie większej ilości zdań może nie zostać odszukane w Internecie i wówczas można uznać, że treść ta nie jest plagiatem.

Gość 2017-06-13 23:26:29 Będzin
Na rynku istnieje wielu systemów sprawdzających rzetelność informacji. Program antyplagiatowy jest takim właśnie systemem, wydajnym i efektywnym. Sprawdzenie własnej pracy jest bardzo łatwe, można skorzystać z nieodpłatnych systemów. Uczelnie każdą pracę sprawdzają systemem antyplagiatowym, korzystając z tej możliwości, aby nie dopuścić do obrony osób kradnących cudzą własność intelektualną. Sporo prac jest odrzucanych jako plagiat, są one uznawane za nierzetelne, autor plagiatu podlega odpowiedzialności karnej.Tematy antyplagiatowe które mogą Cię zaciekawić:
Jak sprawdzić czy moja praca licencjacka nie jest plagiatem?
Jak sprawdzić czy moja praca jest plagiatem?
Jak rozpoznać plagiat muzyczny?
Jak poprawić pracę po plagiacie?
Jak poprawić plagiat?
Czym jest plagiat w pracy licencjackiej?