` system antyplagiatowy

Na czym polega sprawdzanie antyplagiatem?

Gość - 2017-06-13 22:59:19

Kup program anyplagiatowy za 49 zł i nie martw się o plagiat!

Gość 2018-06-22 14:16:02 Węgrów
Sprawdzanie antyplagiatem polega na stosowaniu specjalnego programu. Dzięki niemu można sprawdzić czy praca nie zawiera wielu zapożyczonych informacji. Na pewno warto postarać się o dobry antyplagiat, czyli sprawdzający wszelkie zasoby internetowe. Prace pisane na uczelniach są zawsze sprawdzanie antyplagiatem. Jeśli program wykryje ponad 30 procent plagiatu to praca uznawana jest za nieautentyczną i niesamodzielną. Zostaje odrzucona, a student może zostać wydalony z wilczym biletem z uczelni. To dla niego koniec naukowej kariery. 

Gość 2018-01-24 22:14:27 Turek
Sprawdzanie prac oraz utworów muzycznych systemem antyplagiatowym to ważna rzecz. Dzięki temu można prześwietlić dokładnie teksty, czy też ścieżkę muzyczną i melodię. Sprawdzane są także prace związane ze sztuką, dzięki czemu eliminuje się podejrzenie wystąpienia w takich pracach plagiatu. Jest to bardzo ważne szczególnie przy różnego rodzaju pracach zaliczeniowych. Wtedy też studenci chętnie decydują się na kopiowanie treści, które znajdują się już w innych pracach, co jest zabronione. Z antyplagiatem takie posunięcie łatwo można wykryć.

Gość 2017-06-14 12:01:47 Ciechocinek
Czasy, w których studenci z łatwością mogli oszukać systemy antyplagiatowe za pomocą białej czcionki używanej zamiast spacji, odeszły w zapomnienie. Obecnie na wszystkich uczelniach obowiązuje procedura sprawdzania prac dyplomowych profesjonalnym programem antyplagiatowym, który porównuje dany tekst z bazą innych publikacji oraz zasobami Internetu. Programy te radzą sobie także z wykryciem nieuprawnionego zapożyczenia z artykułu napisanego w innym języku. Nie należy jednak wpadać w panikę - procentowa ocena oryginalności pracy zostanie bowiem wystawiona z uwzględnieniem przypisów, zatem osoby, które opatrzą swój tekst odpowiednimi odnośnikami, nie muszą obawiać się posądzenia o przestępstwo.Tematy antyplagiatowe które mogą Cię zaciekawić:
Jaka jest odpowiedzialność karna za plagiat?
Jak sprawdzić czy moja praca nie jest plagiatem?
Jak sprawdzić czy moja praca licencjacka nie jest plagiatem?
Jak sprawdzić czy moja praca jest plagiatem?
Jak rozpoznać plagiat muzyczny?
Jak poprawić pracę po plagiacie?